LAZER EPİLASYON

KIRIŞIKLIK
LAZER
EPİLASYON
SELLÜLİT
TEDAVİSİ
CİLT
ANALİZ VE
BAKIMI

Neden Lazer Epilasyonu Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Ekip ve Ekipman İle Daha Mutlu Yaşam

Lazer epilasyon istenmeyen tüyler için en çağdaş, en pratik prosedürlerden birisidir. Bireysel çözümlerle, bölgesel kullanım için farklı lazer cihazlarının kullanımıyla istenmeyen tüylerin tamamından kurtulabilir ve ömür boyu pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Ağda, jilet gibi geleneksel yöntemlerin oluşturabileceği hijenik olmayan, cildi tahriş edebilecek yaklaşımları dışlar ve kalıcı bir çözüm sunar. FDA, Dünya Sağlık Örgütü tarafından onay almış ve güvenilirliği konusunda kusursuzluğu kanıtlanmış cihazlarla yaptıracağınız lazer epilasyon, bireylere güvenli, pratik, hijyenik bir konfor sağlar.

  • Lazer Epilasyon
  • Kırışıklık Cilt Gençleştirme
  • Acne Tedavisi
  • Selülit Tedavisi

Her Türlü Soru ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşabilirisiniz

İletişim

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır ?

Lazer epilasyonun çalışma prensibi kıl köklerine ısı ileterek bu alanlarda kalıcı bir tahribat yaratmaktır. Kıllara rengini veren melanin ısıyı emer ve kıl köklerine iletir. Böylece kıl kökü artık işlevini yerine getiremez hale gelmiş olur. Zerre atışlar sayesinde cilde ulaşan lazer ışığı, kıl köküne yoğunlaşarak saniyelik süreler içinde, kılda çok büyük bir ısı oluşturur. Bu sırada, etrafındaki dokulara zarar vermeden sadece kıl kökünü ve kıl kökünü besleyen damarları ve uykuda bekleyip, yakın zamanda tekrar çıkacak olan kıl köklerini de tahrip eder. Bu şekilde süregelen seanslar sonrasında lazer epilasyon yapılan bölge tüylerden arındırılmış olur. Lazer Epilasyon alanında kullanılan başlıca sistemler ; Alexandrite , Diyote, Ultrasonic Epilasyon ve Ndyag ‘dır. Lazer Salon bünyesindeki lazer epilasyon merkezlerine gittiğinizde cilt ve kıl yapınız, kıllarınızın yoğunluğu ve teninizin tonu uzmanlarca analiz edilerek sizin için hangi sistemin uygun olduğu belirlenecektir.

1

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon İşlemleri

2

Kırışıklık Cilt Gençleştirme

Kırışıklık Cilt Gençleştirme İşlemleri

3

Sellülit Tedavisi

Sellülit Tedavisi İşlemleri

LAZER EPİLASYON İŞLEMLERİ

Lazer Epilasyon Öncesi

• Lazer epilasyon öncesinde iki hafta boyunca güneşlenme, solaryum, ağda, kimyasal peeling veya kolajen enjeksiyonlarından kaçının • Lazer epilasyon öncesi ve sonrasında tedavi alanına parfüm, deodorant ya da herhangi bir potansiyel tahriş edici ürün sürmekten kaçının • Kanama riski nedeniyle aspirin, anti-inflamatuar ilaçlar ve bitkisel takviyelerden kaçının

Lazer Epilasyon Sonrası

Lazer epilasyon sırasında ağrı eşiğine bağlı olarak en fazla iğne batığı kadar bir acı hissedebilirsiniz. Az da olsa kızarıklık, çok az şişme ve hassasiyet gözlemlenebilir. Lazer epilasyon uzmanının tavsiyesi ve doktorlarımızın reçete edeceği antiseptik kremler sürülebilir. Lazer epilasyon sonrasında ayrıca 2 hafta süreyle doğrudan güneş ışığına maruz kalmamanızı da öneriyoruz.

Kimler Lazer Epilasyon Yaptırabilir?

Lazer epilasyon vücudunun herhangi bir bölgesindeki tüylerden kurtulmak isteyen kadın erkek fark etmeden, erişkin herkesin yaptırabileceği bir uygulamadır. İstenmeyen tüyler, bayanları olduğu kadar erkekleri de en çok uğraştıran bakım problemlerinden birisi olduğu ve özellikle yaz aylarında pürüzsüz görünmek istendiği için tercih ediliyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatlarının yüksek olduğu düşünülse de, bu soruna oldukça başarılı çözüm olanağı sunduğu ve tam manasıyla istenmeyen tüylerden kurtardığı için, herkes tarafından tercih edilen bir yöntem olmaya başladı. kliniklerimizde yaptığımız farklı kampanya ve fırsat paketleriyle lazer epilasyon yaptırarak, siz de bu konforun tadını çıkarabilirsiniz.

ÇALIŞMALARIMIZ

LAZER SALONLARIMIZ

LAZER EPİLASYON HAKKINDA

KAMPANYALARIMIZ